KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16636066
nr 1663 6066
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Soldat, 25x20 cm, yttermått inklusive ram: 45x37 cm. Ej signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 2 december 2024
kl 18:46:36
100 kr
150 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)